Informacje: 505 022 791 (pl) lub 500 100 319 (pl, eng)

Budowa Stron Internetowych - To nasza specjalność
Kliknij przycisk aby obejrzeć film o tym jak wygląda tworzenie strony internetowej w Studio Tatuin

OK, WIĘC DLACZEGO TATUIN?

Powodów jest wiele ... zacznijmy od najważniejszych

Użyteczność Strony

Zbudujemy witrynę całkowicie opartą o Twoją inicjatywę. Funkcjonalny i ergonomiczny projekt strony zgodny z obowiązującymi standardami, zapewniający zrozumiałą komunikację i panel nawigacji dla użytkownika.

Profesjonalny Produkt

Nie martw się jeśli nie wiesz jak umieścić stronę w sieci. Zapewnimy Ci PEŁNY PAKIET usług, zaproponujemy nazwę witryny oraz zadbamy o wszystkie elementy niezbędne do wdrożenia strony.

Optymalizacja Witryny

Dopasujemy układ strony oraz grafikę do profilu i działaności Twojej firmy. Wyświetlanie witryny kompatybilne z urządzeniami mobilnymi odwiedzających. Zapewniona przejrzystość informacji potrzebna do pozyskania klienta.

System CMS + Pomoc Techniczna + Certyfikat SSL

Ty jesteś Panem na swoim podwórku. Przekazujemy Ci dostęp do panelu zarządzania Twoją stroną internetową. System o funkcjonalności: zarządzanie podstronami, zarządzanie galeriami oraz plikami. Ustawienia, formularz kontaktowy, mapa Google. Zapewniamy POMOC TECHNICZNĄ w obsłudze panelu. Możliwość implementacji certyfikatu SSL (zapewniającego bezpieczne połączenie strony) (od 90zł) Certyfikat zalecany ze względu na pozycjonowanie oraz wymagania RODO.

Pokaż się w sieci TATUIN.PL
Wybieraj profesjonalne rozwiązania.

 • Responsywne Strony WWW

  Strony dla Firm, Portale internetowe, Blogi Firmowe
 • SKLEPY INTERNETOWE

  Sklep internetowy e-Commerce, PrestaShop, Sklep internetowy PRO
 • Profesjonalnie stworzone LOGO

  Opracujemy nowe logo dla twojej firmy, tworząc równoczesnie księgę znaków.

Nie wiesz od czego zacząć? Nie przejmuj się!

Nasz zespół zapewnia opcję PEŁNY PAKIET, dzięki któremu nie musisz martwić się założeniem, rejestracją i nazwą domeny. Nie martwisz się budową strony, ani umieszczeniem jej w internecie, dodatkwo gwarantujemy świetną prędkość jej działania! Zapewniamy najszybszy HOSTING w Polsce!

Dla każdego klienta - staramy się być pomocni nie tylko podczas budowy strony www, ale również w czasie jej użytkowania. Preferujemy lokowanie stron na naszych serwerach, dzięki czemu nie będzie problemu z jak najszybszym usunięciem wszelkich kłopotów.

GOTOWI NA WIĘCEJ

Nie martw się, jeśli nie wiesz jak ukierunkować stronę. Nawet jeśli stworzymy Twoją witrynę jako najprostszą stronę, zawsze będzie ona gotowa do tego, aby stać się bardziej rozbudowaną, a nawet zamienić się w sklep internetowy. Nadszedł czas na rozwój!

WIELOJĘZYCZNOŚĆ

Twoi klienci posługują się językiem angielskim? A może inny język jest dla nich wygodny? Nic w tym złego! Na Twoje życzenie - dodamy do strony możliwość tłumaczenia tekstów witryny według wybranych języków!

ZAPEWNIAMY BADZO SZYBKI HOSTING
& DOŁĄCZAMY CERTYFIKATY SSL W CENIE oraz DOMENĘ W PAKIECIE:

DOMENY:
DOBÓR NAZWY DOMENY
REJESTRACJA DOMENY
KONFIGURACJA DOMENY
HOSTING:
DOSTOSOWANIE PAKIETU DO KLIENTA
SERWERY DEDYKOWANE
SERWIS I WSPARCIE:
AKTUALIZACJA STRON WWW
POMOC TECHNICZNA
UTRZYMANIE STRON WWW

WYDAJNOŚĆ

Wykorzystujemy tylko najlepsze markowe serwery DELL, HP wyposażone w procesory Intel Xeon, pamięci do pracy 24/7 z korekcją błędów.

Serwer z SSD

Sercem naszej oferty vps są profesjonalne dyski SSD do pracy 24/7 pracujące w sprzętowym RAID10 zapewniają Ci najwyższą wydajność i bezpieczeństwo danych. Niższe czasy dostępu, największa wydajność zapisu i odczytu (I/O).

UNIWERSALNOŚĆ

Do hostingu dołączamy na życzenie certyfiat SSL, sprawia on, że twoja strona jest lepiej pozycjonowana prze Google a klienci i ty będą mieć pewność że ich dane są bezpieczne.

MOJA FIRMA W INTERNECIE NIE ISNIEJE - CO WTEDY?

01

WYBIERAMY NAZWĘ

Powiedz Nam jak nazywa się twoja firma i czym się zajmuje. Postaramy się zaproponować optymalny adres strony internetowej. nie martw się zarejestrujemy go dla Ciebie i załatwimy wszelkie formalności.
02

Serwer hostingowy .. a co to?

Serwer to miejsce w którym będzie się znajdowała twoja strona internetowa - jest to komputer podłączony całą dobę do sieci.  Jak się pewnie domyślasz ... również nie musisz się martwić ... mamy takie serwery :). Znajdują się one w serwerowni w Gdańsku, obiekt jest chroniony, ma dwa źródła zasilania oraz łącza do dwóch dostawców Internetu - wszystko po to aby twoja strona i poczta email były bezpieczne i dostępne non-stop.
03

Poczta? Ale jak to?

Kiedy już wymyślimy adres twojej strony ... np www.twojanazwa.pl , możesz również używać naszych serwerów do utworzenia swoich firmowych skrzynek email. Mamy przyjazny panel administracyjny w którym zrobisz to samodzielnie, ale oczywiście możemy zrobić to za ciebie. Poczta która przychodzi z adresu biuro@twojafirma.pl jest dużo lepiej postrzegana i bezpieczniejsza niż darmowe skrzynki ... no i jesteś pewny, że nikt niepowołany jej nie czyta.
04

Mamy serwer i nazwę, co dalej?

Mamy skonfigurowany serwer, wybrany adres, teraz czas na wykonanie strony. Nikt inny tak jak Ty nie zna twojej firmy - więc musimy się dowiedzieć jak chcesz ją przedstawić w sieci. Zwykle po takiej rozmowie okazuje się jaką mamy rolę w dalszej pracy. Możesz nam przekazać gotowe teksty na stronę internetową, ale możesz nam też opowiedzieć wszystko i pozostawić treści naszym specjalistom. Mamy teksy i rozpisaną treść - co dalej?
05

Mamy teksty .. co ze zdjęciami?

Po tym jak dowiemy się wszystkiego o ofercie Twojej firmy - zaproponujemy jak pokazać ją graficznie. Dysponujemy licencjami studyjnymi największych profesjonalnych banków zdjęć na świecie - możemy ich użyć, ale możemy również przyjechać do Ciebie i zrobić zdjęcia na miejscu. W ofercie KPX.pl jest również przygotowanie krótkich filmów prezentujących Twoją firmę.
06

STRONA GOTOWA !

Jeśli skończymy pracę i wszystko będzie tak jak sobie życzysz przekażemy Ci dane dostępowe do panelu zarządzania twoim serwerem (dla bezpieczeństwa - na co dzień nie będziesz ich używał) , dane do logowania do strony - jeśli zechcesz, będziesz mógł samodzielnie zmieniać treść. Przeprowadzimy również szkolenie, w którym wytłumaczymy Ci wszystko na żywo (lub online). Przekażemy Ci również pełną dokumentację. Dziękujemy - masz stronę!

MAM JUŻ STRONĘ, CHCE JĄ POPRAWIĆ - CO WTEDY

01

NAJPIERW ANALIZA

Jeśli chcesz przebudować swoją stronę - zaczniemy od analizy tego co mamy. Strony robione kilka , kilkanaście lat temu często mają luki bezpieczeństwa oraz problemy z wyświetlaniem - przedstawimy Ci to po analizie wszystkie możliwości.
02

Wiemy na czym stoimy - teraz Twój ruch!

Po analizie czas na decyzje, przedstawimy Ci możliwe scenariusze i ich koszty. Przypuszczalnie zaprosimy Cię również do przeniesienia na nasze serwery (zaoszczędzisz na tym ponieważ jako nasz nowy klient otrzymasz od nasz preferencyjne ceny). Kiedy już ustalimy co robimy przejdziemy do kolejnego etapu.
03

REMONT cz1.!

Rozpoczynamy Remont ! Zaczniemy od archiwizacji tego co mamy - mamy tutaj dwie możliwości
 1. Ustawimy planszę strona w przebudowie oraz podamy Ci hasło pozwalające na otwarcie strony gdybyś chciał zobaczyć jak nam idzie.
 2. Przeniesiemy twoją stronę w inne miejsce na serwerze tak żeby działała cały czas i przełączymy ją kiedy już wszystko będzie gotowe.
04

Remont cz 2.

Cały czas będziemy w kontakcie ... lub nie zależy jak będziesz sobie życzył, mamy klientów którzy mówią po prostu, że ma być ładnie i że to my się na tym znamy! Użyjemy wszystkich znanych nam technik i doświadczenia aby efekt końcowy był jak najlepszy.

CHCĘ SIĘ DO WAS PRZENIEŚĆ

01

Przeprowadzka?

Jeśli chcesz się do Nas przeprowadzić to zapraszamy serdecznie! Nasze serwery są do twojej dyspozycji. Pomożemy w przeprowadzce!
02

Po co mi to?

Używamy serwerów Dell i HP wyposażonych w dyski SSD przystosowane do pracy 24/7 i pracujące w sprzętowym RAID 10. Nic Ci to nie mówi? Więc inaczej ... w dużym uproszczeniu twoje dane są zapisywane jednocześnie na więcej niż jednym dysku - zatem w razie uszkodzenia nic się nie dzieje. Centrum Danych w którym są nasze serwery jest chronione, ma 2 źródła zasilania i zasilanie awaryjne. Wszystko to po to żebyś miał dostęp do serwera i poczty 24/7, zawsze kiedy potrzebujesz.

DOŁĄCZ DO NASZYCH KLIENTÓW

DOŁĄCZ DO NASZYCH KLIENTÓW!

Uzyskaj bezpłatna wycenę, kliknij i wypełnij krótki formularz

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

Raz w tygodniu prześlemy Ci krótki list o naszych nowościach.

Zapisz się do naszego newslettera, nigdy nie wysyłamy spamu a jako nasz prenumerator możesz uzyskać rabaty tylko dla klientów.

TOP
Chinese (Simplified)Chinese (Traditional)CzechEnglishFrenchGermanItalianPolishUkrainian