Baner ZWYKŁY

Wydruk na banerze matowym lub błyszczącym 510 g/m2.
Baner jest wzmacniany (zgrzewany) po obwodzie, posiada ocynkowane oczka co 50 cm, które umożliwiają jego powieszenie. Baner jest odporny na warunki atmosferyczne. Drukujemy tylko atramentami renomowanych europejskich firm. Istnieje możliwość oczkowania według wytycznych klienta.

Baner LAMINOWANY

Wydruk na banerze matowym lub błyszczącym 510 g/m2.
Wydruk na banerze powlekanym - laminowanym matowym 510 g/m2. Banner jest wzmacniany (zgrzewany) po obwodzie, posiada ocynkowane oczka co 50 cm, które umożliwiają jego powieszenie. Baner jest odporny na warunki atmosferyczne, jego struktura sprawia, iż jest bardziej odporny na powiewy wiatru.

Baner ODBLASKOWY

Wydruk na banerze odblaskowym błyszczącym 510 g/m2.
Banner jest wzmacniany (zgrzewany) po obwodzie, posiada ocynkowane oczka co 50 cm, które umożliwiają jego powieszenie. Wykonany jest z odblaskowego tworzywa mającego budowę plastrów miodu. Banery odblaskowe mają twardszą strukturę, przez co są mniej wytrzymałe na warunki atmosferyczne i niskie temperatury. Nie zalecamy stosowania ich na dużych powierzchniach reklamowych.

Najlepsza jakość wydruku

Drukujemy tylko atramentami renomowanych europejskich firm. Istnieje możliwość oczkowania według wytycznych klienta. Aby uzyskać wycenę innego oczkowania – napisz do nas email: biuro@tatuin.eu, albo zadzwoń pod wybrany numer: +48 505 033 319 / +48 500 100 319. Projekty lub wytyczne do projektów należy przesyłać mailowo na podany wyżej adres email. Służymy pomocą!

ZAMÓW BANER SAMODZIELNIE

Masz gotowy projekt, znasz wymiary banera do druku i wiesz jakim rodzajem banera jesteś zainteresowany? Świetnie! Nie musisz kontaktować się z nami w celu złożenia zamówienia. Wystarczy, że użyjesz poniższego kalkulatora zamówień.

Wybierz rodzaj banera, przesuwając kółeczka - zaznacz odpowiednie wymiary oraz ilość sztuk. Projekt wyślij nam mailem. Masz pytania? Zadzwoń! Służymy pomocą.

50
100
0
Standardowo banery są oczkowane co 50 cm, jeśli chcesz inne rozwiązanie, skontaktuj się z nami.
Do zapłaty: PLN

    a    TOP
    Chinese (Simplified)Chinese (Traditional)CzechEnglishFrenchGermanItalianPolishUkrainian